درباره خوان بوم

  • درباره خوان بوم

از آنجا که انسان با طبیعت انس و الفت بیشتری دارد و از انجا که ما ایرانی ها همواره در کنار سبزه و طبیعت سیر و سیاحت میکنیم بر آن شدیم تا نما و دکوراسیون اندرونی خوان بوم را با الهام از طبیعت بنا نماییم باشد تا این نما در جلای ذائقه مهمانان موثر بیفتد.

  • خواستگاه منوی خوان بوم

خوان بوم به مدد تجارب مختلف و شناخت از طبع ایرانی، خوراک ها و اغذیه ای متنوع از سراسر ایران و جهان انتخاب نموده و با هنر آشپزان ایرانی برای ذائقه ایرانی عرضه می دارد. بدین منظور منوی خوان بوم در چهار  قسمت مجزا ارائه می شود:                              آمیتیس (کافی شاپ)،ایرانویچ (فست فود)،آریانا (غذاهای دریای و کباب)،جهانگیر (چایخانه)

  • چرا خوان بوم؟

خوان بوم واژگانی است پارسی که از شاهنامه فردوسی اقتباس شده است. خوان در زبان پارسی ه معنای سفره و بوم به معنای اقلیم و سرزمین آمده است. ما این نام کهن را برگزیده ایم چرا که خود را میزبانی ایرانی در قلب خلیج همیشه فارس میدانیم.

  • اهداف خوان بوم

تیم خوان بوم مرکب از مدیران و نیروهایی است که با خود تجارب داخلی و بین المللی به همراه دارند. این مجموعه بر آن است به واسطه شناخت از ذائقه مردمان این مرز و بوم، سفره رنگین سرزمینش را به پسشگاه شما بگستراند تا هدف والای خوان بوم که همانا جلب کامل رضایت شما مهمانان گرامی است محقق گردد.

 

 

اعضای خوان بوم

رضا پور یوسف

مدیر عامل

رضا پور یوسف

مدیر عامل

رضا پور یوسف

مدیر عامل
فهرست